V neděli 27.3. jsme se těšili na jaro :-)

28.03.2011 | kategorie: Akce s Radiem Zlín, Fotogalerie, Top novinky

V neděli 27.3. jsme společně s desítkami z Vás přivítali příchod jara na akci nazvané „Těšíme se na jaro“, která se uskutečnila za podpory Kulturního fondu města Zlína.

Byl krásný slunečný den, a i přes chladnější počasí a více či méně vítanou změnu času, přišla řada z Vás načerpat energii prvních jarních dnů. K pohodovému odpoledni přispěly Fryštácké mažoretky, malý dechový orchestr – ZUŠ Zlín a samozřejmě nesměla již tradičně chybět kapela Jazzzubs, která celému odpoledni dodávala patřičnou atmosféru.

Akce byla také předzvěstí oslav 1. Máje, který proběhne 1.května opět na náměstí Míru ve Zlíně. Na programu oslav budou mimo řady stánků s občerstvením také, nafukovací hrad, kolotoč, svést se budete moci v originálním Rallye autě, historickém autobusu nebo na koních v rámci westernového ježdění a pro ty nejmenší budou připravena také elektrická autíčka. Úsměv na tvářích dětí pak vykouzlí kouzelník Jašek. K poslechu  i tanci Vám budou hrát Jazzzubs, cimbálovka, a velký dívčí saxofonový orchestr. Nejen pro děti je pak připraveno spousta dobrot v podobě Frgálů a jiných sladkostí a pro rodiče například pivo a pochoutky na grilu. Mediálním partnerem akce je rovněž Vaše Rádio Zlín.