S Radiem Zlín zdarma na Stavební veletrhy a Mobitex

01.04.2011 | kategorie: Soutěže s Radiem Zlín, Top novinky
mobitex_2010-MIK_0157-s

Poslední vstupenky na tradiční veletrhy

O víkendu jsme rozdali téměř všechny lístky na následující veletrhy. Zůstaly poslední dva. Chcete-li je, napište mail na

 

(prvnímu zájemci se ozveme a dohodneme předání)

Stavební veletrhy Brno 2011 jsou vhodným tipem k návštěvě pro všechny, kteří staví, nebo chtějí stavět, renovovat, či modernizovat dům, případně i jiný objekt.

Na výstavišti ve dnech 12. – 16. dubna najdete prakticky vše co současné moderní stavebnictví potřebuje a co lze nabídnout velkým i malých stavebníkům.

Souběžně se stavebními veletrhy si prohlédnete i expozice Mezinárodního veletrhu interiéru a bydlení MOBITEX v pavilonu G1, kde můžete získat bezplatně praktické informace tak říkajíc přímo z první ruky!

Poradenské centrum Cechu čalouníků nabídne zájemcům své tajné tipy a triky jak zkrásnit, zútulnit své bydlení, či vybrat kvalitní sedací nábytek.V poradenském centru bytových architektů – projektu Architekt, na vaše otázky odpoví renomovaní bytoví architekti.

Přitažlivý projekt s názvem Technologie&design zase představí možnosti interiérového řešení audiovizuální techniky a nábytku. Má ukázat, že elektronika je plnohodnotnou součástí moderního interiéru, který je zapotřebí řešit v kontextu s návrhem celého prostoru.

Více informací najdete na stránkách www.bvv.cz