Na Mezinárodní strojírenský veletrh ZDARMA s Radiem Zlín

27.09.2011 | kategorie: Soutěže s Radiem Zlín, Top novinky
BVV_MSV

Na brněnském výstavišti vrcholí přípravy největší veletržní akce roku – Mezinárodního strojírenského veletrhu. Nejvýznamnější přehlídka průmyslových technologií ve středoevropském regionu se i tentokrát těší velkému zájmu vystavovatelů. Potvrzují to také zcela vyprodané výstavní plochy pro přibližně 1600 firem, mezi nimi je více než třetina zahraničních. Můžete se těšit na zajímavé novinky, jako třeba jsou elektromobily a robotizovaná pracoviště v předváděcím provozu.

Chcete si vyhrát rodinné vstupné (4 lístky) a dárkovou tašku k tomu? S námi máte šanci!
Napište nám, kolikátý ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu se letos uskuteční. Pište na mail studio(a)radiozlin.cz a prvním čtyřem z vás se ovzeme. Připište své jméno, celou adresu a telefon pro případné rychlejší vyřízení výhry.

O čem ještě budou letoší veletrhy?

Vedle strojů nebudou chybět ani netradiční exponáty, jaké najdete třeba v pavilonu „V“. Tam bude návštěvníky zvát unikátní zvonkohra o devíti zvonech ovládaná počítačem, vyrobená na počest prvního firemního odlitku firmy ŽĎAS – zvonu z roku 1951.

V pavilonu „Z“ vás upoutá expozice s unikátní robotickou technologii RoboCoaster ve verzi pro zábavní průmysl. Jde o jediného robota pro přepravu osob na světě, který díky 4D simulátoru ještě zvyšuje intenzitu prožitku a maximálně přibližuje člověka realitě.Nabídne vám třeba jízdu na motorce , na lyžích nebo dobrodružnou jízdu na horské dráze. Zažít můžete také pocity jezdce Formule 1 nebo spatřit Alpy z ptačí perspektivy.

Strojírenský veletrh v Brně bude od 3. do 7. října společně s mezinárodním veletrhem Transport a Logistika.