Lifestyle s Wendy: Krabičková dieta od Diet Home Menu

10.06.2011 | kategorie: Lifestyle, Radio Zlín
Lifestyle_dietmenu

Krabičková dieta už se stala součástí života mnohých z nás. A pokud přemýšlíte nad zdravým jídelníčkem i Vy, nebo váháte nad změnou „krabičkového“ dodavatele, máme pro Vás dobrý tip.
Zkuste se podívat na www.dietmenu.cz.

Dostanete se na web společnosti Diet Home Menu, kde vhodné a hubnoucí jídelníčky sestavuje dietolog Mudr. Robin Urbánek.

Pestrou, energeticky i nutričně vyváženou stravu Vám firma po registraci doveze až domů a Vy se nemusíte o nic starat. Jediným Vaším úkolem bude hlídat si čas, abyste jedli pravidelně, každé tři hodiny.

Za příznivou cenu dostanete přesně sestavený jídelníček a porce a máte vystaráno o snídani, svačinu, oběd, odpolední svačinu i večeři. A věřte, že krom ušetřeného času oceníte jednak váhový úbytek – zhruba 2-4 zdravě shozená kila za měsíc, ale i zlepšený zdravotní stav. A Vy, kteří nejíte maso, určitě oceníte také možnost vegetariánského jídelníčku.

Zmíněná krabičková dieta pomáhá snižovat krevní tlak, zlepšuje funkci trávícího systému, zlepšuje psychickou kondici a příznivě ovlivňuje i zvýšené hodnoty krevního cukru. A je vhodná taky pro klienty s vysokým cholesterolem.

Více info a registrační formulář najdete na www.dietmenu.cz.

Další články z rubriky Lifestyle s Wendy najdete ZDE.

 

 

Diet Home Menu

Diet Home Menu