KLUCI, VZPOMÍNÁME…

08.09.2011 | kategorie: Top novinky
Jaroslavl

Tragédie hokejistů ruského klubu Lokomotiv Jaroslavl zasáhla celý svět. Nás o to víc, že na palubě letadla byl také odchovanec zlínského hokeje obránce Karel Rachůnek (32). Společně s Karlem Rachůnkem zahynuli i další čeští hokejisté, mistři světa útočníci Jan Marek a Josef Vašíček, ale např. i slovenský reprezentant Pavol Demitra.

Vedení hokejové klubu PSG Zlín rozhodlo v této souvistlosti o odvolání Dne otevřených dveří na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně, který měl proběhnout v pátek 9. září od 17 hodin. Náhradní termín bude včas oznámen.

„S ohledem na tragickou událost v Rusku, která výrazně zasáhla i zlínský klub v podobě tragického úmrtí odchovance Karla Rachůnka, jsme se rozhodli, odvolat tuto akci. Věříme, že fanoušci zlínského hokeje pochopí naše rozhodnutí. Zároveň se jim omlouváme za zrušení této akce, nicméně během nadcházející sezony připravíme náhradní termín a Den otevřených dveří uskutečníme,“ uvedl Mgr. Patrik Kamas, jednatel hokejového klubu PSG Zlín.

Karel Rachůnek navždy zůstane v našich srdcích, a to nejen díky jeho asi nejslavnějšímu gólu, který pro nás znamenal cestu za loňským titulem mistrů světa. Připomeňme si ho…

Kluci, vzpomínáme…

 

ilustrační foto: Blesk.cz