Pošlete děti na lyže

19.01.2011 | kategorie: Soutěže s Radiem Zlín, Top novinky
zima_deti

Blíží se jarní prázdniny. A jako každý rok i letos chystá agentura Body Club týdenní program pro děti od 5 do 17 let.

Týden zimních radovánek se uskuteční v Beskydech v komfortním hotelu PETR BEZRUČ. Tento je známý svou překrásnou polohou přímo pod Lysou Horou ve výšce 650 m n.m., vynikající kuchyní a službami na vysoké úrovni. Rekreace je zaměřena zejména na lyžování a snowboarding.

Přímo naproti hotelu jsou upravované, uměle zasněžované sjezdovky se 3 vleky, které jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pro zkušené lyžaře. Pobytový SKIpas stojí 600,- Kč (není zahrnuto v ceně). Zde bude pro začátečníky probíhat výuka lyžování a snowboardingu pod vedením zkušených instruktorů. V blízkosti hotelu jsou další 2 lyžařské střediska s umělým zasněžováním (www.ski-malenovice.cz).

Ubytování je ve 2-3 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, balkonem, nebo terasou. V hotelu je dětem k dispozici krytý bazén s mořskou vodou (nutné si vzít plavky), tělocvična, fitcentrum, kulečník a stolní tenis (vše je zahrnuto v ceně). Naše děti můžou dále využívat solnou jeskyni, saunu, whirpool a bowling (za mírný poplatek). Pro volný čas jsme připravili pestrý program se soutěžemi, karneval, diskotéky, a mnoho dalších překvapení. Pro děti, které nebudou lyžovat je nachystán náhradní program.

Soutěže o tisícikorunové slevy jsou již minulostí, ale nabídka jarních prázdnin na lyžích pro Vaše děti stále trvá, stačí se informovat na stránkách Body Clubu.