Gratulujeme výhercům lístků na Cirque de Glace ve Zlíně. Lední show už 16. února!

01.02.2011 | kategorie: Soutěže s Radiem Zlín, Top novinky
CIRQUE

Radio Zlín vám přineslo lístky na velkolepou show CIRQUE de GLACE!

CIRQUE de GLACE

16.2.2011 | 19.00 | Zimní stadion Luďka Čajky

Gratulujeme všem výhercům!

.

Oficiální text pořadatelů:

Lední show CIRQUE de GLACE sklidila ohromný úspěch diváku ve Velké Británii a nyní se vydává poprvé do České republiky.

The Times ji nazval: „Oslnivou jako LAS VEGAS!“

V České republice se bez nadsázky odehraje světová premiéra této oslnivé lední show, protože právě pro české zimní stadiony byla speciálně upravena a zvětšena scéna, projekce i choreografie. Zimní stadiony poskytují této show mnohem větší plochu a také širší zorný úhel. Italský choreograf Cavalieri Giuseppe Arena proto připravuje pro české diváky úplně nové ještě velkolepější choreografie.

Mezi hlavní umělce patří hvězdy ruské krasobruslařské školy – vítězové mnoha světových šampionátů, kteří spolu s artisty z celého světa zatančí nádherný příběh o zrození země. Je to magický příběh o stvoření světů od úplného prvopočátku, kdy byl pouze oheň a led, přes dávný úsvit věků plný bájných bytostí až k technické civilizaci dneška.

CIRQUE de GLACE přiváží nádherné kostýmy, velký příběh a dech beroucí sportovní výkony krasobruslařů a artistů. Diváci se mohou těšit na úžasné spojení krasobruslařů s nejlepšími akrobaty ve stylu moderního cirkusu. Krasobruslařky se budou vznášet vysoko nad hlavami diváků a akrobaté předvedou své odvážné kousky téměř bez jištění přímo na ledové ploše.

Magickou atmosféru CIRQUE de GLACE doplňují ohromné projekce, hudba a energií sršící bubeník přímo na scéně, který každému výstupu dodává až rituální charakter.

CIRQUE de GLACE je lední show, při které se bude skvěle bavit celá rodina, široká kulturní veřejnost, příznivci opravdových sportovních výkonů i moderních uměleckých směrů.

Zdroj: http://www.jvsgroup.cz/cs/cirque-de-glace

Odpovědi na předchozí otázky a výherci:

Co je to curling? Zimní olympijský sport (takový ten s „žehličkami a smetáky“). Výherce: Luděk M., Zlín

Rittberger je krasobruslařský skok.  Výherce: Anna B., Tlumačov

Heliskiing je lyžování ve volném terénu. Výherce: Stanislava S., Malenovice

Firn je něco mezi sněhem a ledem. Výherce: Miroslav U., Sazovice