FOTO: Jak vařil Zdeněk Pohlreich v Kroměříži na Moravia Food Festivalu?

14.09.2011 | kategorie: Radio Zlín, Top novinky
Zdenek Pohlreich Kromeriz

o víkendu 16. – 18.  září se v areálu hotelu Octárna v Kroměříži konal gastronomický festival MORAVIA FOOD FESTIVAL.

Jaká byla atmosféra a co návštěvníkům ugriloval Zdeněk Pohlreich se můžete podívat:

v galerii na Facebooku Moravia Food Festivalu >

 

A co co přesně šlo?

ŠEST MĚST, ŠEST KUCHAŘSKÝCH ELIT
Unikátní přehlídka kulinářství se uskuteční za účasti vyhlášených specialistů z oboru gastronomie a hotelnictví z
Bystřice pod Hostýnem, Uherského Hradiště, Kroměříže, Prostějova, Přerova a Zlína. Hostem festivalu bude uznávaný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, známý z televizního pořadu ANO, ŠÉFE! a ŠÉFKUCHAŘ NA GRILU.

Cílem a myšlenkou festivalu je představit a prezentovat špičkové podniky vybraných měst se kterými se návštěvníci mohou setkat v jednom městě pod jednou střechou. Na tomto festivalu budou mít návštěvníci možnost ochutnat degustační předkrmy, polévky, hlavní chody a dezerty, ale především svíčkovou na smetaně s houskovým knedlíkem (kterou připraví všichni pozvaní šéfkuchaři). Tuto „soutěžní“ svíčkovou připraví také kuchaři, kteří budou naši republiku reprezentovat na letošním Mistrovství světa ve vaření v Moskvě.

Podrobné informace se dozvíte na stránkách hotelu Octárna a na www.festivaljidla.cz.
Součástí každé vstupenky jsou Denáry v hodnotě 250 Kč, za které si můžete v rámci festivalu koupit libovolné občerstvení!

Vstupenky můžete zkusit získat také v našich soutěžích. Radio Zlín je totiž mediálním partnerem akce. Aby ne, žijeme jídlem. Vzpomínáte na naše pořady o vaření Al Dente? A v Kroměříži o dobrém jídle nejen uslyšíte, ale také uvidíte, jak se připravuje, dozvíte se různé triky a můžete se na cokoliv zeptat.

Užijte si příjemný víkend ve společnosti nejlepších moravských kuchařů!