Divačce MDZ se splní sen: povečeří s hercem

21.09.2011 | kategorie: Divadlo
GustavŘezníček

Dát si večeři spolu se svým oblíbeným hercem, na kterého se chodíte dívat do divadla a kterého už roky obdivujete? Nesplnitelný sen? Vůbec ne! Luxusní večeři s lahví sektu a k tomu výborného společníka, herce Gustava Řezníčka získala jako dárek jedna z divaček Městského divadla Zlín. Příjemný večer stráví s populárním členem uměleckého souboru ve středu 21. září v 19 hodin v Dílně 9472.

Cesta ke splnění snu byla poměrně zajímavá. V květnu vyhlásilo Městské divadlo Zlín atraktivní videosoutěž. Úkolem bylo natočit filmovou upoutávku (trailer) na předplatné na novou divadelní sezonu 2011/2012. Autory měla motivovat výhra v podobě luxusní večeře s lahví sektu v Dílně 9472 za doprovodu herečky či herce zlínského divadla.

„Městské divadlo Zlín připravilo kampaň na nové předplatné, které je plné muzikálů a komedií, proto jsme se rozhodli zapojit do ní i naše diváky a vyhlásit soutěž o nejlepší reklamní spot na tuto kampaň, která nese slogan Divadlo mě baví!“ přiblížil ředitel zlínské scény Petr Michálek. „Dali jsme šanci natočit kreativní a lákavý snímek, který pozve další diváky do zlínského divadla. Chceme ukázat i mladým lidem, že nezůstáváme pozadu a přinášíme zábavu pro všechny generace,“ doplnil ředitel.

Zaslané spoty, které musely splňovat jasně dané parametry, byly průběžně umisťovány na stránku MDZ na Facebooku. Lidé pak označovali palcem nahoru ty, které se jim líbí nejvíce. Vítězný videospot získal celkem 65 palců nahoru a divákům byl představen před derniérou inscenace Ondina 16. června 2011 na jevišti Velkého sálu. Jeho autory jsou Bukoš a Lájoš ze Zlína.

„Vyhlášení se autoři zúčastnit bohužel nemohli, přesto však udělali hned dvojitou radost: Bukoš a Lájoš ze Zlína nejenže natočili nejlepší trailer na novou divadelní sezonu, navíc ještě věnovali svoji výhru jednomu z diváků ze sálu, který se přišel podívat na derniéru Ondiny. Ten zase svou cenu věnoval Andree Procházkové. A právě ta si ji bude moci vychutnat ve středu 21. září. Koho si vybrala jako doprovod? Gustava Řezníčka,“ vysvětlil Michálek.

Divačku s Gustavem Řezníčkem čeká následující slavnostní menu:

  • aperitiv – Martini extra dry
  • předkrm – plněné rajče sýrovou pěnou s bazalkou
  • hlavní chod – steak z lososa s bylinkovým máslem, teplá zelenina, vařený brambor
  • dezert – domácí štrúdl se šlehačkou
  • sekt – Soare sekt brut

Vítězný trailer si lidé mohou pustit na webu, facebooku i youtube MDZ.

http://www.divadlo.zlin.cz/