Blíží se kontroverzní automobilový závod Diamond Race

Už čtvrtým rokem se začátkem září pojede „závod milionářů“, který je již tradičně sledován stovkami policistů a všemi médii. Jsou to piráti silnic, nebo milovníci krásných aut, kteří se jen potřebují někde vyřádit?
Máme rychlá luxusní auta a dobrá srdce, vzkazují piloti Diamond Race 2011. Výtěžek ze startovného, které je letos 60 tis. Kč, jde na charitu.
Závodníky čeká trasa Praha-Brno-Bratislava-Budapešť. Menší skupina pak bude pokračovat až do slovinského Mariboru. Cena přihlášených vozů se pohybuje v rozmezí 1,5 až sedm miliónů korun. Mezi nejrychlejší vozy letošního ročníku bude určitě patřit Lamborghini Gallardo, mezi nejdražší pak Mercedes-Benz SL 65 AMG.
Některé vozy můžete nyní obdivovat v pražském obchodním centru Arkády Pankrác, pro další info o závodu a fotogalerii klikněte ZDE.




