FOTOGALERIE Z AUKCE CIHEL VE SLUNEČNICI 14.6.

14.06.2011 | kategorie: Akce s Radiem Zlín, Držíme s Vámi, Fotogalerie, Slunečnice

Dobročinná zahradní aukce umělecky ztvárněných cihel ve Slunečnici byla úspěšná

V úterý 14. června v 16 hodin proběhl čtvrtý ročník DOBROČINNÉ AUKCE na zahradě Netradiční tréninkové kavárny Slunečnice (II.Morýsův dům, www.slunecnice.us). Aukce byla slavnostním zakončením Zlínské akce cihla 2011.

Letos se dražilo 27 originálních benefičních cihel, které ztvárnili a Slunečnici věnovali umělci a známé osobnosti z celé České republiky.

Velký dík patří všem lidem, kteří i v nelehké době přispěli potřebným, a zakoupili si cihlu během prvních sedmi červnových dnů v ulicích Zlína. Celkový výtěžek letošní benefiční kampaně na podporu lidí s mentálním postižením, narostl v úterý o sumu 52000,- Kč, za kterou byly vydraženy benefiční cihly, jež ztvárnili umělci a známé osobnosti z celé ČR.

Autoři CIHEL: Bořek Zeman, Ladislav Pálka, František Pálka, Stanislav a Ondřej Žampachovi, Jiří Váp, Matouš Hujíček, Zdeněk Frýz, Petra Hřebíčková, Ondřej Konupčík, Iva Pazderková, Jaroslava Fišerová, Michal Halva, Hana Daňková, Tomáš Komínek, Ivana Pavušová, Jana Jurášková, Jindřiška Švajdová, Bohumil Nečas, Petra Holáková, Josef Kiesewetter, Jana Dočkalová, Lucie Vavrušová, Eva Řezníčková, Vladimír Halla, Silvie Juříčková.

Umělecké cihly věnované do aukce je možno shlédnout zde: ZDE

Licitátorem byl herec z Městského divadla Zlín: Pavel Vacek.

Nenechte si ujít příležitost a přijďte si vydražit umělecké dílo a zároveň přispět na dobrou věc! Výtěžek letošního jubilejního 5. ročníku Zlínské akce cihla bude použit na vybudování nové chráněné dílny „výroba reklamních butonů, odznaků a placek“, ve které jsou zaměstnaní mladí lidé s mentálním postižením.

Na aukci srdečně zvou pořadatelé a kolektiv Slunečnice.

FOTOGALERIE Z AUKCE: