Joe Cocker v Brně – vyhrávej lístky! (už proběhlo)

30.10.2010 | kategorie: Soutěže s Radiem Zlín
cocker

Joe Cocker, jedna z největších legend populární hdby a jeden z mála žijících umělců, kteří se mohou pyšnit účastí na legendárním Woodstocku, se vrací do České Republiky představit své nové album „HARD KNOCKS“, které vyšlo počátkem září a jehož vydání ohlásil stejnojmenný singl.

Na jedné straně nejstabilnější, nejosobitější a kultovní hlas žijící legendy, která září už více než čtyřicet let, na straně druhé producent a muzikant, který dokáževšechny tyto své přednosti vkusně spojovat.

Slavný anglický zpěvák Joe Cocker pochází ze Sheffieldu, kde se narodil v roce 1944. Své první hudební zkušenosti si odbyl v roce 1960 se skupinou The Cavaliers, a to jako bubeník. Mistr pěvec Joe Cocker si zajistil nesmrtelnost už svým vystoupením na bájném woodstockém festivalu v roce 1969. Přestože má za sebou řádku úspěšných studiových alb, pro geniálního soulmana vždy platilo, že to nejlepší ze sebe vydával na pódiu. Ne nadarmo patří k jeho nejúspěšnějším deskám živé dvojelpéčko „Mad Dogs And Englishmen“ z roku 1970. Hluboký prožitek, který dokáže vložit do svého nezaměnitelného chrapláku, se stal pro „otce bílého soulu“ poznávacím znamením a ochrannou známkou.

Za svou bohatou kariéru vydal více než dvě desítky alb a spolupracoval s celou řadou hudebních osobností. Skvělé hudebníky má Joe i ve své doprovodné kapele, se kterou vystoupí v brněnské hale Vodova 7. října 2010 a na živo představí, krom jiných, i skladby z chystané novinky „Hard Knocks“.

LÍSTKY NA KONCERT MŮŽEŠ VYHRÁVAT O VÍKENDU (2.-3.10.) V RADIU ZLÍN!